» Poradna » Mobily

PC Sluchatka

Čau prosím koupil jsem si sluchátka Genesis Argon 100 a nejde mi mikrofon jsou zapojené ze zadní strany PC do zákl. desky . Dík za rady jak to opravit .

Odpovědi na otázku

No vzhledem ke kvalitě buď rád že to nefunguje. Kup si pořádný

Mě o nějakou super kvalitu ani tak nejde jen to chci opravit hledal jsem na netu nějaké drivery ale nic jsem nenašel mám Windows 10

Jaký to mají sluchátka společný jack na mic i slucháatka? Nebo maj dva jacky?

Jack mají jen jeden

No a vzadu na desce máš zvlásť výstup na sluchátka a zvlášť na microfon? Jestli ano, tak potřebuješ něco takového:https://www.alza.cz/hama-audio-2x-3-5mm-jack-...

MSI B85-G43 - Intel B85 .Je to tahle zákl. deska