PC skříň

Dobrý den, mám otázku jestli někdo z vás má zkušenost s touto počítačovou skříní?Odkaz: https://www.czc.cz/eurocase-mlg-paladin-rgb-...

Odpovědi na otázku

Dobrá , jedna z najlepších zo 40-50€ skíň ! Ľahká , tenke plechy , dobré ozvučenie .....

Já přemýšlel, jestli ony"tenké plechy" a "dobré ozvučení" je ironie, či ne... jelikož stojí litr, počítám, že jo :)

Ne všechny levné skříně jsou úplný šunt. Měl jsem v ruce Natec Genesis 660. Stála nějakých 850,-- bok byl teda z plastu, plechy byly tenké ale kupodivu pevné ve skříni osazeny čtyři ventilátory in a out a jejich regulace - off-med-high. Stavěl jsem do ní kamarádovi Haswell a nedávno přešel na Ryzen (cca po třech letech) ta skříň vypadá pořád dobře, ventilátory fungují a stále tiše je v ní perfektní airflow. Tím chci jen říct, že když se při konstrukci i velmi levné skříně přemýšlí, dá se udělat za málo peněz kvalitní věc.Naproti tomu sobě jsem koupil Bitfenix Auroru za 2500, kde byl jediný ventilátor, tak hlučný, že šel hned ven a přesto, že jsem osadil 2xin a 2xout, tak airflow byl mnohem horší. Ale pravda plechy byly pevnější a měla konektor a ovládání RGB, což tedy k životu nepotřebuju.https://www.mironet.cz/natec-genesis-titan-660-p... https://www.czc.cz/bitfenix-aurora-celopruhl...

A ještě jako bonus krásně prodyšná mřížka přes celý vršek a vzduchotěsný přední panel.

i7 8550U s HD 620, zajímá mě, co na tom ve 4k nejede. Trochu mi přijde, že tu tazatel plácá.. Win na tom musí běhat uplně v klidu, co to nedá jsou nějaké náročné aplikace a hry ve 4k, ale běžná práce na tom musí normálně fungovat, to mi nikdo nevymluví.. (HD 620 zase takovej shit není, aby neutáhla windows, office, chrome atd. ve 4k).

kua..

Stane se :)