To opravdu myslite vazne, ten seznam odkazu na bit.ly misto normalniho seznamu nazvu komponent (nebo puvodniho odkazu na CzC, kde je typ zbozi v odkazu)? Nebo je to nejaka pomsta tem, kteri by Vam chteli poradit? At si to zbytecne klikani uzijou.. :o)))))))))

Ano je to určitě pomsta těm co mi chtějí poradit. A to vy očividně nejste. Přeji pěkný den.

Tak s timhle pristupem si trhnete nohou. Nevdecnym bevychovancum neradim.

A Windows máte kde?

Než tu první řadu Ryzenu, tak raději nic... dá se postavit sestava i na Ryzen 3600, třeba jako já jsem nedávno vymýšlel pro známého (jsou v ní na výběr 3 bedny, stačí odebrat), dát jiný disk atd...https://www.alfa.cz/basket.php

Jenže ta tvoje sestava je dobrá tak na práci, třeba na foto/video a pod. Dobrý procesor, mizerná grafika. Na hry ani náhodou. První řada Ryzenu 1600 je v pohodě, pokud je to ta její poslední revize. Jde jen o přejemenovanou 2600.