PC sestava

Dobrý večer přeji. Chtěl bych se dotázat na mnou zvolenou konfiguraci na low budget herní PC. Za kritiku jsem rad. Zdroj: corsair 450WMotherboard: MSI A320M-A PRO M2Procesor: Ryzen 5 2600Grafika: Rx 570 4GBPaměť: 8gb hyperX 2666MhzSsd: 120 GB kingstonHDD: 1tb barracuda 7200ot./minPředem děkuji

Odpovědi na otázku

Já bych nekupoval A320, ale B450 desku. Nestojí o moc více, jsou lepší a mají 4 sloty pro RAM (oceníš v budoucnu, až budeš moci jednoduše přidávat RAM).A místo malého SSD + HDD bych vzal jen větší SSD. 480-500GB SSD stojí méně něž tato kombinace a nebude tě to omezovat v tom, co dáš na SSD. Na 120GB se nic nevejde (hry jsou dnes opravdu velké). Corsair 450W je co? Snad ne řada VS? https://forum.zive.cz/viewtopic.php

Dobre. Zvolil nějaké 500GB ssd. Ano je to přesně rada vs takže do toho určitě nepůjdu. Nicméně 450W bude dostacujicich ?

Ano, ale pokud chceš levný a trochu slušný PSU, mrkni na tento:https://www.czc.cz/fortron-hydro-500w/194417... Žádný zázrak to není, ale má to alespoň 5 let záruku, takže tam nějaká kvalita je (jinak by to FSP neriskoval a dal tomu jen 2-3 roky). Těch 50 W navíc nehraje roli, ta sestava si řekne jen cca o polovinu. A pokud budeš mít B450 desku, vol M.2. Jsou rychlejší, lepší a stojí stejně jako běžná SATA SSD. Navíc mají většinou 5 let záruku. Toto je zrovna ve slevě:https://www.czc.cz/kingston-a2000-m-2-500gb/...

Dobre dobre. Děkuji za tipy

450W je dostacujicich. Ale "Corsair 450W" je siroky pojem. Muze to byt naprosty kram VS450 (nebrat!), pouzitelny CX450(M) (ten je mozne koupit, ale jsou lepsi alternativy) nebo velmi dobry SF450.