Pc sestava

Dobrý den , chtěl bych se ujistit , jestli je tato sestava v pohodě.Odkaz: https://www.czc.cz/223635,200026,217063,2294...

Odpovědi na otázku

Skříň.

Může být, ale není nutná Z370 deska a osobně bych doporučil větší SSD. Alespoň 500GB.

Chtěl bych se zeptat k čemu se ještě používá SSD disk vím, že na systém ..

Na všechno. Vše co je uloženo na něm, se načítá rychleji. Nebýt to ještě poměrně drahé, byť cena klesá, tak bych do běžného PC odboural běžný HDD úplně.

.. veškerý software a hry. Proto je s podivem,že lidi stále šetří na jeho velikosti.

Ok , díky aspoň jsem se něco užitečného dozvěděl

není tam skříň ale250GB SSD a 1TB HDD? Proč ne 1TB SSD?1060? proč ne o 50+ procent výkonnější 2060https://www.czc.cz/233925,219941,247774,2413... Je to s AMD, ale herní výkon získáte výrazně vyšší, jelikož tam nebyla skříň, tak skříň v tom také není, pokud je problém cena, snižte SSD na 500GB a budu na vaší ceně.

ha, tak v odkazu je i skříň :)

To už radši RTX 2070 a nebo rovnou 2080Ti co na tom, že vybírá kartu za 6 tisíc

Ale on nevybírá kartu ale celou sestavu a v košíku má aktuálně věci za 22700 korun, já mu nabízím alternativu včetně skříně kterou tam nemá za 24 tisíc s rozdílem že tam bude mít grafiku výrazně rychlejší.

Dal bych tam uz lepsi GPU