PC sestava

zdravím vím že tento dotaz už tu všem leze krkem ale bratr si o mě myslí že rozumím sestavovaní PC ale vím o tom úplné prd proto se chci ujistit jestli tato sestava zvládne většinu her na max detaily a jestli jsou komponenty kompatibilní díky za rady Procesor Intel Core i5-8400 Základní deska ASUS PRIME B360-PLUS Operační paměť HyperX 16GB KIT DDR4 2666MHz CL16 Fury Black Series Grafická karta MSI GeForce GTX 1060 6GT OCV1 SSD disk Patriot Burst SSD 120GB Pevný disk Seagate BarraCuda 2TB Počítačový zdroj Corsair CX650M

Odpovědi na otázku

Většinu her na max detaily opravdu nezvládne, možná tak nějaké starší už. Zdroj vem raději Seasonic Focus Plus 550, má záruku 10 let a je kvalitnější.

Zdroj by som nutne nemenil skôr kúpil väčší ssd disk pri terajších cenách to ani nezabolí a zdá sa mi že k 1060 dávajú 240gb zdarma

SSD mám v plánu použit jenom pro windows

u spousty aplikací či her nemáš možnost ovlivnit, kam se některé komponenty nainstalují a kam se budou dávat dočasné soubory. Takže 120 GB SSD je fakt málo.

Jedno, vyhoď to SSD a vezmi Seasonic Focus Plus + 1060 ARMOR.Ve výsledku něco málo ušetříš a budeš mít SSD s dvojnásobným místem.

A lepší zdroj.

Tak proč nevzít kvalitnější zdroj s certifikací 80 PLUS GOLD a s 10ti letou zárukou a stejnou cenou, že?Jinak ano, na to jsem zapomněl, dávají 240GB SSD zdarma k 1060 v ARMOR verzi.

Keď za rovnakú cenu tak samozrejme že ano

"zdarma" je celkem odvážné tvrzení, když je cena nadsazená skoro o cenu toho SSD :D