Pc sestava

Dobry den chtěl bych se zeptat zda to bude vše funkční https://www.czc.cz/aiu30d997sjutb62vtuhapv9f... , s tím že bych ještě koupil bazarovou gtx 960 nebo 750ti

Odpovědi na otázku

Ahoj, funkční to bude. Ale není trochu zbytečné kupovat chladič zvlášť, když je dodáván k procesoru ? Když už se hraje na takovouhle cenu, není lepší těch 439 za větrák vložit třeba do desky ? Osobně bych si tam představoval spíš DDR4 ram (jak paměti, tak desku)

To kupujete, nebo už to máte? Pokud to kupujete, tak je to paskvil.