Pc sestava

Cau, co říkáte na tuhle sestavu, rozjel bych tu nejnovější hry na 60fps, bude se ryzen 5 1400 hodit i do budoucnosti?http://game.wolfgad.cz/herni-pc-pro-nejnarocnejs...

Odpovědi na otázku

Co říkám na tu sestavu..???Tak já říkám, že bych ji rozhodně nekoupil..Do budoucnosti se z dneška nebude hodit nic.. Co je dnes na vrcholu, bude za 2 - 3 roky jen hromádka sraček..

Tak za 2-3 roky mi nebude dělat problém upgrade komponentů, tak proč ji nevzít.. 22k bude hranice, kterou nechci překročit

Tak 1060 má do vrcholu dalrko... takže to bude ještě horší

Tak já neměl na mysli grafiku.Jde především o ten základ: CPU, základní deska. A 2-3 roky je taky trochu přehnaná doba. Průměr asi tak 5-7 let..???V počítačovém světě jde vše za poslední dobu hrozně rychle vpřed. Vždyť jen za poslední dva roky 3 generace nových procesorů: Skylake, Kaby Lake, Coffee Lake .. a do toho ještě AMD Ryzen

Za posledních cca 7-8 let se skoro nic nedělo. Každoroční +pár % u Intelu a nic u AMD bylo úplně o ničem. Až vydání Ryzenu a Coffe Lake se dá považovat za posun vpřed. Pokud AMD zase usne, nebude v následujících x letech zase nic kloudného. A jen tak mimochodem "Skylake, Kaby Lake, Coffee Lake" je prakticky to samé. Je to stejná architektura a jediné, co se tam posunulo, jsou jádra navíc u CL. KL jsou jen znovu vydané SL.

Ano.. nic nenamítám..Jenže když se nad tím jednoduše kdokoliv zamyslí, jde o ty aktuální ceny.. Desky Skylake jsou po dvou letech v průměru cca o 1500 kaček zlevněné, zrovna tak i procesory. A u Kaby Lake je to rozdíl v cenách jen o 1 rok.. Zase na druhou stranu byly ceny pamětí RAM před rokem skoro na polovině dnešních cenovek.. Tenhle vtipnej cenovej pohyb mě trochu provokuje..

"rozjel bych tu nejnovější hry na 60fps" ... na minimální/střední detaily určitě

Ano, rozjedeš mâm to podobně, až na ryzen mám i5 a zatím vše na poho... FC4 např na ultra FHD při 60-80fps

Ptá se na nejnovější hry, Far Cry 4 je z roku 2014.

A nejnovější na ultra při 60fps opravdu nerozjede...