PC sestava

Zdravím (předem se omlouvám za řešení tohoto častého témata)Oslovili mne příbuzní, že chtějí sestavit PC na kancelářskou práci, internet, videa a filmy. Cena okolo 16 00,- Zde je sestava, kterou jsem sestavil a chtěl bych se zeptat, zda má někdo nějaký nápad, jak sestavu vyladit nebo nějaký komponent nahradit. https://www.czc.cz/3b9514kkhmiedapq204p09ltq... Za všechny rady děkuji

Odpovědi na otázku

Nesmysl - nefunkční sestava. G4560 umí jen DDR4, takže v desce pro DDR3 běhat nebude. Kup pod něj nějakou B250 (třeba B250M-D3H). RAM kup jako 1x8GB DDR4 a klidně tu nejlevnější, co najdeš, neplýtvej sloty a penězi. Aktuálně je RAM strašně předražená (8GB DDR3 i DDR4 loni stálo 800,-).Od Corsairu si kup cokoliv jiného, jen VS vynech. Pokud chceš levný zdroj, tak SS-350ET.Monitor kup 24" VA nebo IPS. Vyjde nastejno, bude o něco větší a bude mít koukatelný obraz. Ne jako tento s odporným TN panelem.

Upřesnění - G4560 umí jen DDR3L, tedy RAM na 1,35V, takže tou 1,5V, co tam máš, ho můžeš zničit. Ale k 1151 nemá smysl starou DDR3L vůbec kupovat, kup DDR4.

Děkuji moc za radu, jaký zdroj by jsi doporučil, nejde o to, aby to byl nejlevnější-nechci koupit levný "šunt", kterej po záruce budu měnit.

Tak jsem to upravil dle tvé rady co na to říkáš?https://www.czc.cz/5dl5r6acr2i0p8p72210j77ul...

Projděte si poradnu, těchto dotazů jsou tu hromady stále dokola.

Přesně tato sestava tu je rozebrána?