» Poradna » Notebooky

Pc sestava

Zdravím všechny.Potřebuji poradit s PC sestavou.Finanční limit je 30K, zda by bylo nutné, mohu maximálně dát ještě 1,5K.Splňující věci které by měl počítač v klidu zvládnout jsou:1.) „Nahrávání” a „Streamování” těch náročných her, jako jsou např. GTA V, Battlefield 1 v 60 fps.2.) Stříhání, editování videí.3.) Možnost připojit 3 monitory.Je toto všechno možné do mého víže uvedeného limitu? Jen chci upozornit že se nevyznám v žádných komponentů, takže mi prosím nepište zda chci např. GTX 1060, budu věřit vaším zkusenostím, děkuji

Odpovědi na otázku

Už zase? ☺

Nechápu vaší odpovědi?

Mohu se zeptat proč další vlákno a jiný nick?http://www.zive.cz/poradna/pocitac-do-20k/sc...

https://www.czc.cz/204093,204573,188176,2006... ~ 31 tisícCore i7 je dobrým procesorem na streamování náročných her, nebo jejich nahrávání.Abys vůbec mohl streamovat náročné hry v nějaké lepší kvalitě, 16GB RAM je základ. Doporučuji časem dokoupit dalších 16GB.Na systém jsem vybral jedno z lepších 250GB SSD. Je to sice TLC, ale WD udává až 100TB přepsaných dat. Když nebudeš často přepisovat data na tom disku, může ti vydržet i 5 let...Na data a video jsem osadil 2TB HDD. Je to klasická 3.5" plotna, takže bude slyšet, ale nic strašného to není. Každopádně, pokud budeš editovat video, doporučuji dokoupit ještě druhý.CPU bude chladit spolehlivý chladič SilentiumPC Spartan. Ten tu i7 uchladí i na malé otáčky, takže to nebude ani hlučné.Grafika GTX1060 pak zajistí hraní na vysokých detailech ve FullHD. Pokud k tomu budeš streamovat, budeš muset ubrat na detailech. Grafika má vysoké takty, jeden ventilátor ji v pohodě uchladí - problém nebude. Jen to bude hlučnější.Hlučnost sestavy bude takový průměr, LN to není. Bude zvládat velmi slušně FullHD hraní, edit videa nebude problémem. Když budeš nahrávat/streamovat, snížíš detaily. Na max. detaily to nepůjde...

Děkuji moc, hezký večer.