PC sestava

https://www.czc.cz/3evabquheciftahrt8l7cr2hm... Pojede tenhle počítač kdyz bude postaveny pohromade? Dekuji za odpovedi PC skladam poprve a nejsem si jisty. Dekuji

Odpovědi na otázku

Pojede, ale stojí za prd

To abych si nasel brigadu i pres skolni rok pak by treba nejaka za 50 000 byla pro tebe dobra.

Ty asi nebudeš normální, dotaz každej den? Lidi ti tu radili málo? Víš co pro tebe bude nejlepší? Koupit si hotovou sestavu z lídlu ..

Tak vy tam do mě začnete hustit neco o grafice at pockam na nejakou AMD a nic jsem se nedozvedel.

K sobě to půjde dobře, je to tvá volba a nic tam nemáš vysloveně špatně. Pokud na tom SSD chceš mít nainstalovaných více her, tak 120GB je málo! Raději si vem větší SSD i za tu cenu, že koupíš nyní jen 1x8GB RAM. 8GB RAM tě bude omezovat méně než malá kapacita SSD.

SSD mám pouze na Windows.

Ale jo, to vypada OK.Jen si prosimvas vyberte nejakou jinou klavesnici. C-TECH je hrozna parodie na periferie. Rozpada se to a vrze to uz pod soustredenejsim pohledem. ;o)(Nejlevnejsi pouzitelna je https://www.czc.cz/a4tech-kd-800l/106497/pro... , nekdo by snad vzal na milost i Geniusy, ale moc bych to neradil).

Ja potřebuji pdsvícená tlačítka a tato byla právě, že nejlevnější.

Ja to chapu. Proto nabizim nejlevnejsi OPRAVDU POUZITELNOU podsvicenou klavesnici.Skutecne se vyhnete hruzam typu C-TECH, CONNECT-IT apod. Stejne byste za chvili kupoval nejakou nahradu..Jinak ta sestava je opravdu v poradku a nema celkem smysl neco menit.

Díky.

Já bych nebral gtx 960... dát za ni skoro 6000,- mě přijde naprosto šílené...

Zvlášť když se za 6,5k dá sehnat (spíš předobjednat) RX 480 4GB od Sapphire v nereferenční verzi Nitro+, která má výkon úplně jinde (cca +50-60% oproti GTX 960). O další litr nahoru je pak GTX 1060 6GB od Gainwardu, která je na tom ještě lépe (cca +60-80% oproti GTX 960).

Tak mi ten litr dej a ja si doplatim na lepsi.

Proč by měl ? Dal ti dobrou radu -> ale ty buď koupíš podstatně horší grafiku, nebo by ti to měl zaplatit... to je logika...

Jako zase na tom budugamesit normal hry typu h1z1 csgo rocket atd. Zadny Dark Souls a tak nepalnuji.

Jetá strix, má hodnotu tak 3000,- max, ty za ni dáš skoro 6....

Tvoje věc. Já bych si ale těch cca +15% za +50-60% výkonu navíc připlatil (RX 480 4GB). Případně rovnou +35% za -60-80% u GTX 1060. Adekvátní cena nové GTX 960 by podle výkonu měla být max. okolo 4000,-. Na trhu už jsou lepší grafiky, takže tyto staré už by měly jít s cenou dolů a ne se držet tam, kde byly před rokem, kdy nic lepšího za tu cenu nebylo.

A zdroj mi tuhle sestavu utáhne v pohodě? Nebo mám přihodit silnější?

CX430 bohatě stačí jak na GTX 960, co tam máš teď, tak na GTX 1060. Na RX 480 bych koupil něco lepšího (třeba CX500 / CX550), žere trochu více. On by dal i ji, ale bude v zátěži už dost funět.

Jako zase budu mít sluchátka a bude to zavřený v bedně pod stolem, takže jako hluk zase není takový problém a ta grafika nevím no musel bych snad jít ještě na nějakou brigádu.