» Poradna » Ostatní

PC sestava

Ahojki poradíte mi?Kterou sestavu si mám koupit a jsou moc špatné?Je to určené především na internet,práci v office,práci s fotkama,práce s videem.Není určeno na hraní her.Děkujihttp://stolni-pocitace.heureka.cz/srovnani-produktu--asus-m...

Odpovědi na otázku

Vzhledově solidní. To je asi tak všechno. ☺

jako že vůbec nedoporučuješ?

Doporučuji povinnou četbu a aspoň se na chvíli podívat, jak vypadá typograficky správný text! Ta tvoje prasečina se nedá číst. A můžeš vyhledat to "nevyjmenované" slovo po "k".Stejně ti rodiče kupovat nic nebudou, takže je zbytečné dalším marným dotazem se zabývat.

Ano jsou dost špatné. Raději řekněte cenu a co si představujete pod prací s videm. Je rozdíl šmudlat doma domácí video z oslavy narozenin, nebo dělat nějaké profi video, kde čas jsou peníze. Pokud druhá možnost, tak říkám rovnou, že 13tis nestačí. A také řekněte, kolik vám stačí místa na disku, protože v této ceně se musíte rozhodnout zda 1TB disk, nebo 240GB ssd. SSD je rychlejší a PC je s ním jako blesk, ale zase má menší kapacitu.