Takže, máš totálně shit zdroj, pokud chceš od corsair, tak ne řadu VS, to je jeden velký omyl. Vem corsair RM 650. Nerozumím poměr, taková nabušená deska a ty paměti ram, které jsou navíc DDR3 a ještě na mizerné frekvenci.SSHD je pitomost. Kup HDD a k tomu SSD

Těch pamětí jsem si ani nevšiml. Takže to ani evidentně nepůjde sestavit.

http://www.czc.cz/g-skill-ripjawsv-16gb-2x8... vzal bych pod tu desku alespoň tyto.

Říkáme, že by jste měl raději napsat částku a účel pořízení sestavy. Také zda chcete i windows a monitor. Jinak se to ho moc říci nedá, když nevíme na co to bude. Nicméně vzhledem k ceně nechápu ten zdroj a sshd, další až podle toho co napíšete.

Pokusil jsem se jen jako nástřel dát něco dohromady, ale opravdu neznám cenový limit, jinak je tam možnost M.2 SSD, ale nemyslím si, že je to až nezbytně nutné. Pokud ho tam chceš, tak není problém.http://www.czc.cz/2emn747el4hhd9cegpui5ea0m...

Je to jen můj názor, ale v téhle cenové relaci bych si to už stavěl na socketu 2011-3.

Stál jsem před týdnem před stejným dilematem do čeho jít.Původně jsem měl vybranou podobnou sestavu na Skylike, ale díky poradně jsem šel jinam ;)Moje určení bylo:í 80% hry, 20% Střih 4k videa, příprava na VRNakonec jsem šel do trochu dražší, ale plnohodnotné Intel platformy LGA 2011-V3I7 - 5820K - na jádro má před přetaktováním sice menší výkon než i7 6700 v jednotkách procent, ale má navíc 2 jádra = +4 thready, Víc PCI-E Linkek a 4 kanálové paměti. Na práci určitě lepší procesor, než i7 6700. Ten mi přijde takovej předražená i5-6600K

Tak já jsem tu sestavu bral s ohledem na to co chtěl tazatel, takže jsem mu tam nechal procesor i desku.

Na hry stačí s přehledem právě ta i5 v káčku, kterou případně popoženeš a ušetřené prachy šoupneš do GK. 4 jádra na hry budou ještě mooc dlouho stačit, hovoříme-li o hrách.

Zatím bych to neuzavíral, tazatel ještě ani neřekl, k čemu ten PC má sloužit.