» Poradna » Programy

Pc sestava

Dobrý den chtel bych se zeptat jestly je tato sestava na dnešek vhodná ke koupi nebo to nekupovat díky za odpovedi 2xXEON 3GHZ 2GB RAM 250GB HDD DVD-RW NX6600 WIN7. Jedná se o výkonný počítač se serverovou deskou Tyan S2665 Thunder i7505 ,chipset Intel dva procesory Xeon 3,06GHz dvouvláknové (hyperthreading) pro systém jakoby 4 procesory paměť 2x1GB DDR ECC dual channel (2 banky volné) na desce AGP, 2xPCI, 3x PCI-X (PCI 64bit) 4x USB 2.0, Fire Wire IEE 1394, zvuk AC´97, gigabit ethernet síťový adaptér, dvoukanálový SCSI řadič, 2x IDE řadič, 1x FDD, COM, LPT, SPDIF grafická karta ASUS N6600LE/TD s čipem nVidia GeForce NX6600 128MB DDR AGP8x 128bit DVI D-SUB TV-OUT PCI 3+1USB řadič disk IDE 250GB bez chyb a vadných sektorů USB flashdisk 2GB jako Ready Boost disk pro zrychlení systému je zapojen ve vnitřním portu PCI karty DVD-RW/RAM LG disketová mechanika přední 2x USB (FireWire není zapojeno) zdroj TAGAN 480W - mnoho MOLEX konektorů odhlučněná skříň AKASA celkem 9x USB 2.0 Windows 7 Ultimate

Odpovědi na otázku

Nepisete sice to nejsulezitejsi - co byste na tom PC chtel delat, ale i bez toho je celkem zrejme, ze ta sestava neni vhodna ke koupi ani na dnesek, ani na zitrek. Ona nebyla ani vcera a predevcirem.

Zalezi na cene a pouziti. Ale vykon dnes nic moc (rekneme jako slabsi notebook), spolehlivost by mohla byt az na ten USB pro ready boost slusna, spotreba asi dost vysoka.

Totálně zastaralé. Jak je psáno výše, nenapsal jste, co byste na tomto stroji rád dělal, ale pokud to není za méně než litr, tak rozhodně NEKUPOVAT. Největší cenu na tom mají ty W7.