PC sestava

A co toto teda?
A jak je to s tím W7 to je normálně DVD, není upgrade, normální verze, jenom nainstaluju?
Díky za připomínky/názory/....

Odpovědi na otázku

K tomu W7 oni totiž mají
http://www.czc.cz/microsoft-windows-7-home-... ...
a
http://www.czc.cz/microsoft-windows-7-home-... ...
Tak jekej je rozdíl?

Ten rozdíl máš jasně a srozumitelně popsaný už v názvech produktů ....

A co je legalizační verze? Jkože když si stáhnu nelegálně, tak to tím zlegalizuju?

to už nejde

A tak k čemu to je?
A co říkáte? : http://www.czc.cz/75pb99tfngjlhabrca4avqfuu... ...

seš retard, co neumí dát dohromady ani jednu větu!

Licence GGK je nepřenosná, tzn. po její instalaci a aktivaci na konkrétním počítači je s tímto počítačem svázána a nelze ji přenášet na jiný počítač. V případě odcizení počítače, při jeho ztrátě nebo fyzického zničení dochází k zániku licence. V případě převodu počítače na jiného uživatele/organizaci lze převést i licenci GGK, společně s tímto počítačem. Původní uživatel GGK licence ji nemůže po jejím převodu nadále používat. Tato licence neumožňuje downgrade na předchozí verzi operačního systému Windows. Do 90 dnů od nákupu GGK licence lze dokoupit Software Assurance pro stolní počítače.

Technická podpora je poskytována ze strany společnosti Microsoft, ve stejném rozsahu jako podpora krabicové licence systému Windows.

Po nákupu GGK doporučujeme přeinstalovat systém Windows s použitím instalačního média, které je součástí GGK balení. Po instalaci systému z tohoto média nebo po zadání nového produktového klíče je zapotřebí provést aktivaci systému. Aktivaci je možné provést on-line, pomocí dialogových oken přímo v systému nebo prostřednictvím Aktivační linky společnosti Microsoft na telefonním čísle 800 100 074.

Toliko web MS ....

Může být OEM koupena pouze s Graf.kartou, procesorem, RAM, zákl. deskou a zdrojem, nebo to musí být těch 5 komponent (Základní deska

Procesor

Operační paměť

Pevný disk

Počítačová skříň se zdrojem napájení )
?

http://pcworld.cz/software/windows-7-rozhov... ...
Je potřeba postupovat tak jak to je,ale dovedu si představit,že by to prošlo i s jen MB + CPU + GPU

jo normálně stáhneš iso, vypálíš a jenom intalovat, upgrade nedělat, protože to se mrví

Na Tobě se to mrvení teda podepsalo fest