PC sestava

Plánuju na podzim dělat PC sestavu a koukal jsem po internetu a tak jsem si vybral součástky a já bych chtěl slyšet jestli by to šlo:Procesor:AMD Athlon 64 x2 6400+
Graf.karta:geforce 9800gx2
Zdroj:Fortron Everest 800W
Ram:2krát A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz Extreme Edition
Zvukovka:Creative Labs Sound Blaster Audigy SE OEM
Harddisk:Seagate Barracuda 7200.10 ST3320620AS - 320GB SATA II
A mám problém nevím jakou si mám koupit základní desku.a mám otázku jestli tento zdroj toto všechno utáhne?

Odpovědi na otázku

Procesor vem 5000+ Black Edition - usetris nejakou tu kacku, tenhle ma odemceny nasobic a dostat ho na uroven 6400+ je doslova hracka. Otazka je, jestli nejit radsi do intelu. Jinak desku s novym cipsetem 780 - i kdyz do te doby se objevi neco noveho.
Nezapomen ovsem na kvalitni chladic, alespon Arctic Freezer 64.
Grafika je otazka, je to novinka, jeste nikde nejsou poradne testy, takze ani spotrebu zrejme nikdo nemeril, nicmene bych rek, zdroj bude stacit 600W.
Jestli mas reproduktory v cene pod 5000,- , pak je skoda penez utracet za zvukovku, postaci integrovana.
Koneckoncu resit tady, co si koupis na podzim nema dnes moc smysl, za toho 3/4 roku se stane spousta veci, ceny se pohnou...

Nechapu proc pises v pulce ledna otazky ohledne sestavy, kterou chces az na podzim. Do te doby se vse zmeni. Napr. ty pamety budou uz DDR3.... IT jde moc rychle dopredu, takze bud kup PC ted a ptej se ted nebo ho kup na podzim, ale pokladej dotazy taky az na podzim.... Jinak je to ztrata casu.

Admin Lock pls.