PC sestava se základovkou ASUS TUF GAMING B550M-Plus

Zdravím všechny, zkontroloval by mi někdo kompatibilitu a vhodnost složení této sestavy (klidně doporučte něco podle sebe, ale prosím s velmi podobným rozpočtem)? Grafika tam půjde moje starší GeForce GTX 1050, ta tam doufám pasuje ne? Všem díky za odpověď :).https://www.czc.cz/289973,264414,268197,2620...

Odpovědi na otázku

Jen doplním, Mko jsem místo B550-Plus zvolil kvůli tomu, že je o +- 800,- levnější a reálně tam jsou o 2 SATA III a 2 PCIE sloty, ale ty nevyužiji.

https://www.czc.cz/corsair-rmx-series-rm550x... ostatne moze byt, ale bral by som rovno ryzen 5600x pripadne "o par dni" pride 5600 bez x

a ked nechavas grafiku, tak si kludne zatial nechaj aj ostatne (ak sa nepokazilo) lebo k 1050 nema vyznam kupovat novy CPU

Bylo by to fajn, ale psal jsem to i v příspěvku, rozpočet už zvyšovat nechci, a grafiku chci právě dokoupit později, myslíš teda že to nemá smysl? Že by teď nebylo zlepšení oproti tomuhle co aktuálně mám?Intel Core i7 950Gigabyte EX58-UD5DD3 12GB A ještě, proč tenhle zdroj prosím :)? Díky

Pokdu jde o hraní her, je základ GPU, tzn. při nákupu celého pc mimo gpu by došlo ke zlepšení jen tam, kde byl limitem procesor, což se v kombinaci s 1050 asi moc nedělo (ta gpu je fakt čaj)Takže nepatrné zlepšení tam asi bude, ale na urovni "pocitu" - osobně bych vyměňoval buď vše, nebo začal gpu (a zdrojem pokud je nedostatečný/nekvalitní)

ano, ked nekupis grafiku tak ciste na hry to nema zmysel. Nekup ani ostatne veci, peniaze odloz a kupis neskor ked bude sirsi vyber a pravdepodobne aj nizsie ceny.

Dobře, i když už jsme u toho, jakou gráfu teda k tomuhle setupu?

3060/ti

Fůha, něco levnějšího :D?

Btw nepotřebuju na tom hrát Cyberpunk na full detaily, jestli mě chápeš, spíš aby to šlapalo tak jak má, GOčko nebo Dotu na full třeba na 100 FPS a mělo to nějakou budoucnost.