Pc sestava přes 30k nejdu.

Ahoj, jsem Matěj. A byl bych rád kdyby jste se podělili svými rady s mojí pc sestavou. Nebaví mě kupovat navržené pc. Který maji vždycky něco špatně a ještě k tomu za velkou cenu. Vybral jsem komponenty, které bych chtěl zachovat. Hlavně procak, desku a grafiku. Ale byl bych rád kdyby jste mi poradili se skříní SSD a HDD a zdrojem. Tak aby to slapalo. Nejlépe skříň se stejným počtem USB a ne nějak přehnané ceny. Nepotřebuji nějakou svítilnu tak klidně vybírejte i neprosklenou.Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu. S SSD A zdrojem bych potřeboval nejvíc pomoc, protože jsem v tom nevyznám. Her věcinou nehruji moc, ale tera na disku by mi mohli zabrat. A nechtěl bych tady vyvolávat nějakej střet názoru a už vubec nějakých vulgárních připomínek. PC bude využity na hraní her. Mám monitor co podporuje AMD FreeSync proto bych radši šel do AMD. V dnešní době je to stejně dominant v ceně/výkon. Děkuji moc za snahu či přečtení tohohle příspěvků. Zde jsou mnou vybrané komponenty. AMD RYZEN 7 3700X-alza.cz/gaming/amd-ryzen-7-3700x-d5634215.htmMSI AMD Radeon RX 5700XT-alza.cz/msi-radeon-rx-5700-xt-gaming-x-8g-d5677270.htmMSI B450 TOMAHAWK MAX-alza.cz/msi-b450-tomahawk-max-d5655386.htmHyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 FURY-alza.cz/hyperx-16gb-kit-ddr4-3200mhz-cl15-fury-series-d5658325.htm

Odpovědi na otázku

tak až zadáš realistické požadavky, tak dej vědět.Už jen ta kombinace, kterou tam máš dává 25500,-A za dalších 4500 chceš ten zbytek?Takže ne, buď vyhodíš ten procesor za něco rozumnějšího, nebo nemáš šanci.

Děkuji nejspíš jsem to prepalil určitě dám na tvou radu.

Při takovým příspěvku si vždycky vzpomenu na tohle-https://www.youtube.com/watch

Podobnou konfiguraci jsem psal včera. Slevíš na grafice, dáš výkonnější procesor, koupíš „neherní skříň“ a seš tam.Hloupý Honza | 11. 1. 2020 23:03:17 | Odpovědí: 0Kousek přes 30 tisíc. https://www.czc.cz/264414,253607,241380,2681... Ryzen 5 3600, 16 GB RAM, RTX 2060 Super, 1TB NMVe SSD s pětiletou zárukou, DC-DC Seasonic 80 Plus Gold zdroj s desetiletou zárukou, „gayming skříň“ s průhlednou bočnicí, licence Windows 10 Home.