PC sestava do 25000kč

Dobrý den,mohl byste mi někdo prosím doporučit PC sestavu do 25000 Kč. Sestava by měla primárně sloužit k hraní her.

Odpovědi na otázku

mas tu tony zostav, prezri 3-4 dni dozadu a vyber si nieco a prid s konkretnou poziadavkou.

Pokud vám stačí 500GB úložiště můžete vzít si sestavu od uživatele předem mnou

Procesor CPU: AMD Ryzen 5 1600 (6/12T-Core, 3.2GHz /3.6 GHz TURBO, 20MB cache) - 6 jader/ 12 vláken mám zajem herní pcZákladní deska: GIGABYTE A320M / 2 x DDR4 / AMD® A320M Chipset / M.2 SATA II / GigaLAN / 8ch AUDIO / ATXvylepšení od 11. 3. 2022: základní deska s chipsetem A520M pro nejnovější řady CPU - bez doplatku Operační paměť: 16GB DDR4 3200 MHz (KIT 2 x 8GB) Grafická karta: Nvidia RTX 2060 6GB DDR6 HDMI, 3xDisplayPort- je znatelně výkonnější než novinka Nvidia RTX 3050 - porovnání výkonu Pevný disk - OS: 480GB SSD Pevný disk 2: volitelněmožnost přidání SSD disku jako druhý disk: objednejte zdemožnost přidání klasického 1TB jako druhý disk: objednejte zdemožnost přidání klasického 2TB jako druhý disk: objednejte zde Optická mechanika: bez mechanikyexterní mechanika: DVDRW LG USB mechanika - objednejte zde Skříň (case): Cooler Master MB520 aRGB (vodní chlazení na foto není součástí v ceně) Zdroj: 550W aktivní PFC 80+ Podrobnější informace najdete v záložce PARAMETRY80x80px_star_w2 Nabídka operačního systému WindowsOperační systém bude v PC předinstalován včetně ovladačů - počítač bude kompletně připraven k použití.- lze dodat i v jiné jazykové mutaci (ENG, SK, apod.)- do poznámky v objednávce uveďte, zda máte zájem o Windows 10 nebo Windows 11 〉〉 DNES AKCE !! WINDOWS 10 PRO nebo WINDOWS Ukázat celý příspěvek

máte zajem herní pc