PC sestava do 25000 Kč vč. LCD a OS na PUBG, DayZ, GTA V

Zdravím, jelikož se v tomhle vůbec nevyznám, chtěl bych rady od zkušenějších :) Hotový PC zatím kupovat nechci, možná mi tady někdo poradí lepší variantu.. Sháním PC sestavu do 20.000 kČ, vč. OS systému. Nepožaduji zbytečné barevně blikající a svítící komponenty. Chci prostě aby PC šlapal jak má i pár let, počítá se s případným pozdějším upgradem. PC bych využíval na hraní her typu : CSGO, APEX, PUBG, DayZ Standalone, GTA V a hry tomu podobné. Dále k tomu vhodný monitor do 5.000 KČ, zbytek mám. S cenovou hranicí se dá lehce hýbat, max však do 25.000 Děkuji a mějte se fajn :D//Upraven titulek porušující pravidla. Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli "pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

... tak to PC koupíš zde: https://www.vscr.cz/veznice-mirov/ ...

ked je to fakt take surne, pozri si prispevky do poradne za posledny mesiac, to zvladnes dnes vecer a ked tam nenajdes minimalne 20 pocitacov do 20k, tak mas umna pivo.

Kamarád teď měl podobné pořadavky, ale chtěl to spíše na práci, takže vy byste si možná mohl vystačit s levnějším procesorem a naopak kvalitnější grafickou kartou: https://www.czc.cz/8dr6nbt2iogqq8a52klk3908t...

Jirko, já chápu, že na Mírově se asi neopakují pravidla rodného jazyka, ale vymyslet nadpis bys snad mohl dokázat. Podle novinářů jsi prý nadprůměrně inteligentní.

Děkuji moderátorům za nápravu!

Super volba komponentů. Já osobně bych šel do Ryzen 5 2600 a do rozpočtu bych ještě naflákal pořádný SSD uložiště, protože TB není nikdy dost.

ten 32" monitor vypadá dobře za tu cenu, asi bych šel rovnou do něj, v případě že by to s PC přesahovalo rozpočet ubral bych u PC na RAM na 8GB případně SSD 512GB, ty se dají za málo rozšířit kdykoliv v budoucnu.

hm teď jsem koukal na ty PC tak disk je 512 a RAM v akci hm s win už toa asi na tu 32 nevyjde.