» Poradna » Ostatní

PC Sestava do 20 000 Kč na tvorbu videí

Dobrý den,měl bych prosbu, jestli někdo nemáte nějaký typ na sestavu do 20 000 Kč na tvorbu videí, úpravu fotografií a nějakou tu grafiku. Představoval jsem si, že bych do něj dal i5ku, minimálně 16 GB RAM a kdyby se vešel do rozpočtu tak i SSD disk, ale opravdu nevím jakou zvolit grafickou kartu. Díky moc.

Odpovědi na otázku

Tvoj neznámy SW využije CUDA?

Používám věci od Adobe (PS, PP, AE), takže předpokládám, že jo. Mýlím se?

monitor apod máš, nebo to chceš i s ním? Asi do toho chceš nejspíš i Windows... Takže víc jak 16GB RAM ani neuvažuj. Já takovou činnost provozuju na Intel HD a v pohodě.Jaký SW hodláš na ty věci pořídit?

Monitor mám a chci Windows. Chtěl bych použít SW od Adobe, takže PhotoShop, Premiere Pro, After Effects...

to bych radši šel do toho mít tam rovnou od začátku SSD + HDD, i5, 16GB RAM a pokud nevyjdou peníze, tak dedikovanou grafiku dokoupit později.