Pc sestava- názor

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat na sestavu, kterou mi doporučil kamarád co má něco podobného, ale já se v tom nevyznám. Děkuji Procesor AMD FX-6300 Počítačový zdroj Fortron Hexa 400+ Grafická karta GIGABYTE GTX 750 Ti Ultra Durable 2 2GB Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series Počítačová skříň C-TECH TYPHON černo-šedá Základní deska MSI 970A-G43

Odpovědi na otázku

Jo, počítač to je, sice bez disku, ale je.A co bys jako chtěl vědět?

disky mám

Pokud to je na hry, vzal bych raději Intel i3 (4170 nebo raději 6100 s DDR4)... ta FX6300 je 5 let staré užrané nevýkonné cpu. O zdroji si nemyslím nic dobrého a ta 750ti je spíš takovej herní entry level...I kdybys na tom FXu trval, tak minimálně zdroj vem nějaký Seasonic (možná Corsair CX 430/500, ale poslední dobou co tu čtu jsou s nima problémy). A grafiku bych vzal třeba gtx 950/960 nebo r9 380 - > ale tam bys musel určitě přitlačit na kvalitě zdroje...V podstatě takhle... záleží kolik je rozpočet a jaký je účel, dle toho se staví sestava... (tipuju GTA V, SC:GO a LOL - to tu je pořád dokola...)

mohl by jsi mi to poslat upravené? podle tvého názoru já fakt nevím díky :)

Ahoj,ja by som to videl nejak takto :http://www.czc.cz/180299,179320,178810,1578... určite Intel, ddr4 16gb hlavne preto, že sú na ne veľké zľavy akurát a gtx 950 je o dosť lepšia voľba ako 750ti kľudne si nájdi nejaké porovnania na nete a sám to uvidíš.

Dnes jsem nainstaloval http://www.czc.cz/corsair-cx-series-cx550m-... a je OK, disky jsou hlučnější.

Tož vy jste fakt dobří. Ještě ani nevíme, na co to vlastně chce a kolik má v úmyslu investovat a už se dohadujete, co je lepší, horší, levnější, dražší ..... to je jak babky na tržišti - ví kulové, ale dřistat budou ...

Dá se odhadnou z ceny toho co postnul a jelikož tam je gtx grafika, bude to na hry... jedna věc je dohad, druhá odhad...A situace, kdy někdo jde po AMD, protože na první pohled vypadá levnějš je úplně jasná, tam fx 6300 vs i3 je jasná volba...Spíš ty nás soudíš, aniž bys něco věděl...

A já si myslím, že to má pro babičku na internet.A klidně mi tam dej mínusek třeba 36, pak si za to něco kup.

Ale nic tomu nenapovídá...