PC sestava - kontrola komponent

Ahoj,plánuji pořízení nového počítače a zatím to vypadá na tuto sestavu. Nejsem žádný odborník, proto bych se chtěl zeptat na Váš názor, jestli jsou jednotlivé komponenty kompatibilní, nebo tato sestava nedává smysl a je špatně.http://www.alfacomp.cz/php/basket.phpBudu ji používat převážně na hry, práci s kancelářskými programy, práce s videem a photoshopem.Předem moc děkuji za Vaše odpovědi a případné návrhy.

Odpovědi na otázku

V zásadě tam nic špatného není, fungovat to bude bez problémů. Pokud ti jde o práci s videem, můžeš se podívat po Xeonu 1230V3. Je to nejlevnější možná varianta i7 do 1150 (6200kč, i7 jako takové stojí min. 7200kč).Xeon se dělá i do 1155 jako 1230 V2. Je ještě levnější a na Z77 deskách lze provozovat na 3,7GHz + 4,1GHz turbo. Ten stojí cca 5500kč.

Je-li k dispozici Barracuda 7200.14, tak ji vemte misto toho pomalejsiho Desktop HDD. (Pricemz 3TB verze je mnohem vyhodnejsi a 2TB taky.)Kdyz na hry, mozna by se hodila i GK s vyssim vykonem.Jinak je to OK.

Ahoj.Vše vypadá dobře jenom se mi nezdá jestli základní deska ATX vejde do skříně mikro ATX.Pro jistotu si to zkontroluj.

Nevejde se tam. Je nutno vzít nějakou Micro ATX desku.

Děkuju, tohohle sem si nevšiml, vyměněno za tuhle skříňhttp://www.alfacomp.cz/php/product.php

To SSD je nic moc, vezmi nějaké lepší.

nerejpej a buď rád, že tam vůbec nějaký SSD dal spousta jinejch tady staví kompy za dvacku a SSD tam ani nedaj

Pokud nepotřebuješ modulární kabeláž, vezmi Seasonic S12II a místo SSD vol raději Crucial M500. Tyhle levný Kingstony se Sandforce jsou poruchový sra*ky.

http://www.czc.cz/kingston-ssdnow-v300-120g... poruchová sra*ka = poruchovost 0,5%?

modulární kabeláž nijak zvlášť nepotřebuji, tak se na to podívám a kdyžtak vyměnímměl sem za to že kingston je dobrá značka, podivám se na tebou doporučovanydíky

660 vyměnit za R9 270(X), jelikož je lepší na hry, na rendering i na Photoshop (OpenCL). Navíc stojí stejně.