PC sestatava na projektování

Pro naši novou projektovou kancelář (obor elektro) budeme potřebovat 2 PC každý se dvěma monitory. Můžete nám prosím poradit parametry PC? Budeme používat CAD.
Děkuji
V. Koldinská

Odpovědi na otázku

Buď kalendář lže, nebo jsou uhelné prázdniny! Toto nemůže být nic jiného než provokace, protože normální podnikatel by se neptal takto a ne tady!

"...Společnost Revipro s.r.o. se jakožto sociální podnik...bla, bla, bla..." - asi nové dojicí zařízení na EU fondové cecíky...
Požadavky SW na HW udává výrobce takového SW na svých stránkách. Pracovní stanice se pořizují u renovovaných dodavatelů s příslušnými službami...

Minimální a doporučenou konfiguraci uvádí výrobce CAD programu na svých stránkách. Tam bych začal hledat tyto požadované informace.