» Poradna » Notebooky

Pc servis

Zdravím, do kolika dní vám musí servis vrátit opravený pc?

Odpovědi na otázku

Ve lhůtě uvedené na předávacím protokolu.

Až se mu bude chtít.

Pokud jde o záruční opravu, tak ta musí být vyřízena do 30 dní. Pokud ne, je to čistě na dohodě mezi vámi.

Přesně do 4587,12048 dní. Pokud je to 4587,12049 dní, můžeš je žalovat.

Především bych řekl, že vůbec nemusí vracet opravený PC, protože také mohou selhat a opravu nezvládnout.Ale všechno je otázkou dohody mezi vámi a servisem. Když jste tam tu rozbitou věc nesla, jistě jste si podmínky dohodli. Typicky se to děje nějakými všeobecnými podmínkami. Vy musíte vědět, na čem jste se domluvili.Doporučuji se domluvit. Telefonicky nebo osobní návštěvou, sdělit potřeby a snažit se najít rozumný kompromis. Ne vždy to jde, ale s trochou diplomacie se to povede téměř vždy.