PC se zapne s blackscreenem

Ahoj, poridil jsem si nove PC respektive jen desku, procak a pameti a zbytek pouzil ze stareho. PC se sice zapne ale bez obrazu a speaker zarve jednou dlouhym tonem a trikrat kratkym, pak uz se nic nedeje. Zkousel jsem vytahnout grafiku a spustit to jen s integrovanou ale je to bez rozdilu. Kde muze byt chyba?CPU: Intel i5 9400fMB: Asus rog strix b360-g gamingRAM: Corsair 16GB KIT DDR4 2666MHz CL16 Vengeance LPX

Odpovědi na otázku

Najdi si v manuálu, co to pípnutí znamená.

1 long beep followed by 3 short beeps is a graphics-related error.

skus tam pichnut nejaku graficku kartu

...funkcnu,,, lebo integrovanu nemas, "f" su bez grafickeho chipu

Vyzkousel jsem a stale bez obrazu.

bios musis aktualizovat , myslim ze stare B360 jeste nepodporujou novejsi 9400F, mel jsi radeji vzit B 365

Ok tak sem zapojil grafiku a najednou to prestalo pipat, nicmene obraz stale nejede.

A monitor je strčený kam ???

Do grafiky.

A máš ověřeno, že monitor je funkčíní?

BTW odpovídající zdroj versus grafika je? Utáhne ji?

Menil jsem jenom tri zmineny veci vsechno ostatni zustalo puvodni. Jeste rano komp se starejma komponentama jel.

Vyreseno. Nejspis spatny kontakt mezi deskou a grafikou. Po asi 20, co jsem grafiku vytahl a zasunul zpet uz se to rozjelo. Pak jsem zjistil, ze jsem zapomnel zapojit mechaniku takze jsem zase musel vytahnout PC ven ze stolu a i kdyz jsem jen nepatrne zavadil o grafiku tak opetovnem zapnuti uz zase blackscreen.