» Poradna » Ostatní

PC se vypne během hraní

Zdravím, problém je vtom, že během hraní hry (PlayerUknwnown Battleground i na nejnižší detaili) se PC za nějakou dobu vypne. Chová se pak, jako by odešel zdroj (Nejde spustit, nerozběhnou se větráky, jen svítí diody na základní desce). Háček je vtom, že během nějaké doby (1-3hod.), to pak spustit jde. Je zajímavé, že to dělá jen u této hry a ostatní hry, které jsou i parametrově náročnější mi jdou bezproblému.zde je moje sestava: CPU INTEL Core i5-6500 (3.2GHz)Chladič CPU SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2Kingston hyperX Fury DDR4 8GBMSI NVIDIA GTX 960 GAMING 4 GMB ASUS Z170 PRO GAMINGEVOLVEO zdroj 500W ATXPS: Náhradní zdroj nemám a nechci kupovat nový za 2500, abych potom zjistil že to tím nebylo..Díky za všechny možné rady.. :)

Odpovědi na otázku

To, že to u jiné hry nedělá nic neznamená. PC nemá v každém programu nebo hře stejnou spotřebu. Ty jiné hry prostě nemusejí mít takovou špičku nebo tak.Kdyby jste nerval prachy do zbytečné "Z" desky, tak by zbylo i na pořádný zdroj. Evolveo je elektroodpad ještě před tím, než to opustí fabriku, natož, když to namontuje zákazník do PC. Takže problém u něj je dosti pravděpodobný.Nebo se něco přehřívá a po hodině to vychladne. Možná ten zdroj.Tak jako tak to asi neodstraníte koukáním na to. Zkuste sehnat jiný zdroj a uvidíte. Osobně bych koupil nový. Dobrý zdroj se neztratí, i kdyby to tím náhodou nebylo. Evolveo je opravdu levná pouťová prskavka. Žádný 500W zdroj nestojí 800Kč!!!

Zdroj, klidně kup novej, ale pořádnej, vyzkoušíš, pokud to nepojede do 14 dnů vrátíš