Pc se vypíná při hraní her

Zdravím, už delší dobu mám problém s tím že se mi při hraní aspoň trochu více naročných, především online her (Lolko,Dota atd..) samovolně *restartuje* pc. Někdy k tomu dojde už po 5 minutách hraní někdy třeba po hodině a probíhá to buď tak, že se jen restartuje a nebo že se na plno rozfučí větrák (asi jen na grafické kartě) spadne obrazovka a nepomuže ani restart musím to vypnout přes tlačítko na skříni a znovu zapnout. Z toho důvodu jsem nejdřív podezříval buď kartu nebo procesor ale teploty mi přijdou v normálu, ale někde jsem četl a podobném problému a mohl za to zdroj ( ten můj- ss-500et active pfc f3) (cpu- amd a8 5600) (gpu-Sapphire HD 7870). Nevím jestli jsem podal dost informací nejsem zrovna odborník, ale budu rád za všechny rady.

Odpovědi na otázku

Jaky jsou ty teploty, jakej je zbytek sestavy?

Zk. desk- ASUS M5A97 R2.0Ram-Kingston HyperX Beast 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHzzbytek vam asi nepovím.. Teploty jsou kolem 45-50 na grafice a 50-60 procesor