PC se vypína i po výměně zdroje

Proc mi samovolne vypina PC i kdyz sem vymenil zdroj? Muze to byt zakladni deskou, procesorem? Co mam vymenit dal?//Titulek upraven z nic neříkajíciho "jak funguje PC?"//

Odpovědi na otázku

Věštění z karet, křišťálové koule ani další metody nefungují, budeš muset vyměnit serviskáka, neumí diagnostikovat kde je chyba...

Podla mojho by graficka katra nemala byt pricinou. A RAM asi taky ne. Asi mi neodejdou obe 8GB Ramky najednou. Virem ve Windows to taky neni protoze neni ani nainstalovany. Tak my zbejva zakladni doska nebo procesor. Souhlas?

Zjevně nechápeš psaný text, vyměň servisáka!Asi si ti vůbec nedošlo, že tu sestavu NEVIDÍME!!! Pokud budeš ovšem schopen tak složitou filosofickou konstrukci vůbec pochopit.Minimální konfigurace.

1) vyměň klávesnici - nepíše ti háčky, čárky2) vyměň nesmyslný titulek - ale to už bude spíš na redakci

Diky za nic.

Ve většině případů dojde k vypnutí pokud je vysoká teplota CPU.