PC se s novou grafikou vypíná

Dobrý den,Koupil jsem si novou grafiku shapire radeon RX590 nitro 8G standartně jsem odinstaloval staré ovladače hardware jsem vyměnil a nainstaloval nové, spustil hru a když už mělo naběhnout menu tak se mi PC vypnulo jako bych ho vytáhl ze sítě poté normálně naběhl a nic mi nenapsal. Filmy a prohlížeč normálně fungují a méně náročné hry se spustí ,ale po chvilce hraní je to samé.myslím si že to bude zdrojem ale nejsem si jistý. zdroj: I-arena 500Wprocesor Intel i3 4160 3.6GHz8Gb ram graf. karta shapire radeon RX590 nitro 8G1 HDD1 SSD//Upraven titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

A co tam bylo za původní grafiku? Nebo to mělo jen integrovanou?Ale jinak ano, to bude zdrojem. Ostatně zdrojům I-arena se ani zdroje říkat nedá.

Stará mi házela modrou smrt a po načtení to psalo selhání ovladačů + chci upgradovat pc tak začínám takhleDěkuji za tip na zdroj

Mě šlo o to, abychom mohli porovnat spotřebu původní karty a té nové. Ostatně padání té původní mohl dělat zdroj klidně taky.Zdroj co sem dal WiQiX je základní, ale s 5let zárukou. Záleží jak myslíte s tím upgradem, možná by bylo vhodnější uvažovat i nad něčím lepším...A jak už tu padlo. Koupě RX590, zvláště jako začátek upgradu, nebyla úplně nejšťastnější volba. Je to prakticky 2 generace stará grafika s velkou spotřebou. Ale výkon samozřejmě má jaký má a pokud jste jí chtěl....

stará grafika byla Sapphire R9 270X DUAL-X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

Ano bude to zdrojem. Tyhle stojí za prd a mám s nimi stejnou zkušenost. RX 590 žere jako tank a potřebuješ k ní kvalitní pětistovku, jako alespoň tohle:https://www.czc.cz/fortron-hydro-500w/194417... Tu kartu jsi sehnal za nějakou lepší cenu? Protože jinak se ta karta vůbec nevyplatí. Prakticky stejný výkon máš u GTX 1660 za stejnou cenu, ale s o dost lepšími provozními vlastnostmi (TDP jen 120W vs 225W u RX 590) a lepší GTX 1660 Ti stojí také podobně.

ak by si mal zaujem o poistenie domacnosti tak nikde nespomen počitač. henten zdroj je vhodny max na kancelarske pc as nie tam drbnuť Radeon co zerie jak tank