Pc se při zapnutí restartuje

Při zapnutí počítač začne nabíhat, potom se vypne a sám od sebe se znova zapne. Pak jede bez problému. Deska i ramky jsou půl roku staré. Začalo to až po výměně grafické karty a zdroje, obě dvě věci by však měly být ok. Žít s tím můžu, jen mě zajímá, zda to nebude mít negativní vliv na komponenty.

Odpovědi na otázku

Odpojuješ PC po vypnutí úplně od napájení? Třeba vypínačem na zdroji, vypínačem na vícezásuvce a pod.?

Odpojoval jsem zdroj no. Měnil jsem ho totiž včera, a mezi tím jsem pc přesouval, takže pokaždé došlo k vypnutí zdroje. To mě nenapadlo no. Zkusím ho teď tedy vypnout normálně.