PC se nevypne

Dobrý den, mám problém s tím že se mi nevypíná počítač. Prvně se mi stalo to že jsem počítač vypnul a stalo se to že se vypl monitor ale PC stále běželo. Podle nějakého článku jsem se dočetl že mám- Vypnout rychlé spuštění. Po tomto kroku se po vypnutí ukáže Vypínání, ale nikdy se nevypne. Po zadání shutdwn -s -t se počítač vypne. Čím to může být?

Odpovědi na otázku

Zadej v cmd tento příkaz:powercfg.exe /hibernate off pokud budeš chtít vrátit zpět: powercfg.exe /hibernate on

Tu je víc řešení třeba některé bude fungovat https://www.google.com/amp/s/amp.zive.cz/poradna...

Jak to vypínáš ???