PC sa vpyína

Zdarec...V poslednom šase sa PC sám od seba vypína. Neviem si to vysvetliť.Hrám napr. CS:GO dohrám hru vypnem a zrazu sa vypne.. Pri niektorých hrách sa vypne behom hrania v určitom časovom intervale napr GTA 5 som hral tak 15 minút a vyplo sa .. To isté napr aj pri hre Black Squad.Windows už som preinštaloval no nič sa nezmenilo.Skúšal som len tak nejaký stress test na CPU nechal som to 15 minút bežať potom stopol a hneď sa PC vypol...V čom by mohol byť problém ? Zdroj, základna doska ? chladič ? procesor ?Návrhy ? CPU: AMD FX8300 + BOX chladičRAM:2x4GB Kingston DDR3GPU: ASUS GTX670 DirectUIIMB: Asus M5A97 R2.0Zdroj: Eurocase 650W 80+PC má už 3 roky.

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi typ skříně včetně chlazení ani teploty CPU, GPU, chipsetu a VRAM při max. zátěži. Doplň.Btw:Typický OOO BFU:"Windows už som preinštaloval"

Začni tím, že si od kámoše půjčíš na vyzkoušení lepší zdroj.Klidně s menší nominální wattáží, ale kvalitnější.Budeš levně a rychle vědět, jestli je to zdrojem.

Tohle není starý polský šmejd, ale kvalitní česká výroba. V rámci levné ceny slušný zdroj.Tím samozřejmě nevylučuji vadu ve zdroji.Btw:Kdysi jsem se spálil s řadou zdrojů Enermax Revolution 1000 W, které tehdy platily za nejspolehlivější.Všechny jsou už vyměněné. Vydržely jen dva roky, těsně po záruce zapracovalo kur-vítko.

PC sa vpyína.Že by zvláštní škola.Pokud dotyčný vůbec tuší význam toho slova???

Nikdy jsi nespáchal překlep? Btw:Zameť si nejdřív u sebe: 1) za tečkou Ti chybí mezera;2) v tázací větě chybí otazník.