Pc sa reštartuje pri hrani

čaute začal sa mi z ničoho nič restartovat pri hraní napr. Pri hre The Division 2 sa mi to stalo 3-krát a pri hre call of duty black ops 3 2-krát vypol som aj automaticky reštart a hra len zamrzne.PC Specs.Silentum Regnum RG4 Pure BlackAMD FX(TM)-8300 Eight-Core Processor 3.30 GhzMSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC 8,00 GB Ram DDR3500GB HDD-Jeden 240gb a druhy-320Corsair CX450MGIGABYTE 970A-DS3PSilentiumPC Fera 3 HE1224Windows 7 Ultimate 64bit.Všetko je nové mam to par mesiacov 3-4 asi okrem HDD.

Odpovědi na otázku

"Všetko je nové" To dost pochybuji, když máte komponenty z roku 2014. Tedy cca 5let staré. Windows 7 Ultimate taky vzbuzuje důvěru důvěryhodného zdroje.

Kupoval som to cez alzu v januári a vyhadzovať to fakt nechcem.

Windows 7 Ultimate jste určitě nekupoval a HDD taky ne. Co to je za disky? Jinak těžko říci co to dělá. Chce to otestovat. Ale je klidně možné, že to dělá deska. Ona tahle deska pod ty procesory není moc vhodná, zvláště když to honíte neustále na 100%.

Stare HDD seagate a digital western

A jsou vůbec OK? Co vás proboha vedlo k tomu dávat tyhle staré disky do PC, natož jako systémové?Tohle bylo hodně "značka levně". Bohužel na něco takového nejde přijít od stolu, je kolikrát nutné zkoušet jiné komponenty atd... U vás je ještě ten problém "značka levně", kdy těžko říci, zda to je vše OK. Z ho(v)na bič prostě neupleteš, a když upleteš, tak nezapráskáš, a když zapráskáš, tak je to všude.

Celá zostava bez vypnutia po 16 h. používania, z toho 8 h. hier, žerie okolo 400W a keď sa znižuje účinnosť komponentov, žerie viac.Neviem či to už opravili, ale na AMD FX s Win 10 nefungoval správne Fastboot a zamrzal PC po niekoľkých dňoch používania, pokiaľ niekto nereštartoval, ale iba vypínal. Tam sa vypína rýchle spustenie v možnostiach napájania. Čo k danému času píše Event Viewer?

Nič neukazuje

A jak to opravím novy zdroj či nova doska ram procesor ?

To budeš muset nejdříve zjistit. Nejjednodušší je v první řadě zkusit jiný zdroj a až pokud to nijak nepomůže, začíš zkoumat zbytek.Nicméně kupovat FX v roce 2019 byla fakt blbost. AMD už má konečně na trhu nové procesory Ryzen a to dokonce už 2 generace a 3. je za dveřmi.

Celá ta sestava je omyl. Ideálně to vrátit a postavit něco normálního, co odpovídá roku 2019

A za kolio by som to mohol predat ?

500 €?

Možno menej.

Ty jsi buď troll nebo vykastrovaný samec tura domácího, obdobnou sestavu jsem kupoval tuším v roce 2015 v akci u TS Bohemia za cca 13000 s NOVÝM 1TB HDD, moje změny byly case, SSD, zdroj a chladič CPU (Fera 3). Teď je na dožití, před upgradem dávám přednost jiným aktivitám.

Presne toto sa mi stane čo je na tom videu aj zvuk.

Nikdo ti na dálku diagnostiku neudělá, takže buď začni testem s jiným zdrojem nebo to odvez do servisu a nech to otestovat tam.

Hmmm, zdrojem to asi nebude, když to PC neustále běží. SW problém to taky nebude, to by spíše byla modrá smrt a nevypnul by se obraz. ¨Zkontrolujte teploty, ideálně je sledujte během hraní. Padne to takto i při nějakých zátěžových testech?Na mě to působí jako vada grafiky, nebo problém desky. Ale tohle vše jsou jen odhady. Tohle se prostě musí vyzkoušet a to většinou tak, že zkusíte jinou komponentu.Jediné co můžete udělat je zkusit sledovat teploty a vytížení. Nahrajte MSI afterburner s rivatunerem, aby jste mohl koukat na tyhle údaje přímo při hře.

Skúšal som skoro všetko okrem zatažovích testoch teploty normalne pri hre Grafika-76-77Procesor-52-53Bez hraniagrafika-50Procesor-30-40

Nevím no.... CPU má nějak málo, ale je možné, že nebyl plně zatížen. Otázka je spíše teplota napájecí kaskády CPU na desce, ale tu myslím tyhle programy neukazují. Diagnostiku lze těžko dělat takto od stolu. Buď si s tím zkusíte hrát, případně to někam donesete. Tak jako tak by bylo dobré mít věci na vyzkoušení. Nelegální OS tomu taky nepřidá - těžko pak něčemu věřit.Fakt těžko říci..... Tohle prostě byla nešťastná koupě už od začátku.