PC sa nerozbehne

Mam tu jedno PC, ktore sa nechce ani rozbehnut. Ked ho zapnem, ventilator na zdroji sa neroztoci, ventilator na procesore so sebou trosku trhne a koniec. Ziadny zvuk ani zapipanie ani nic. Doska je Foxconn A6VMX AMD 690V Socket AM2 onboard VGA 6 channel audio mATX, je tam zapojeny 1 HDD, jedno DVD, 2x RAM po 1 GB. Skusal som odpojit HDD aj DVD, nepomohlo, stale to iste (cize nic). Najjednoduchsie by sa to urcite riesilo postupnou vymenou zdroja, pripadne asi dosky, ale nemam moc moznosti nic zohnat, tak sa pytam na rady druhych. Aka je chyba ze je problkem v doske a aka ze je chyba v zdroji, pripadne aka, ze je problem niekde inde. Nerad by som kupil novy zdroj, dosku a potom zistil ze je problem niekde inde. Vdaka.

Odpovědi na otázku

Skus vytiehnut Ram a procak. Sice nenabehne ale mal by si dostat nejake chybove pipania ak je doska na zive.

A co restart biosu.