» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pc rozběhne windows ale nezapne se

AhojDneska mi po sobě 3x spadl PC (nestává se to) po poslední restartu se ale PC rozhodl ze semnou vyje*e a nenechá me dopsat řeč. Když crashnul nechal jsem ho cca 5/6min a pak jsem ho zapl,mám W10 takže se mi objevilo to nové logo a Windows se klasicky začal načítat, když se načetl tak monitor jakoby problikl a nenačítá obraz dál, zkusil jsem ho restartovat tak 20000x ale nic, PC není starý ani výkonově špatný (middle class..) zkoušel jsem z něj vysát prach a kontroloval jsem snad každej kabel, nevíte co s tím ?

Odpovědi na otázku

Předat někomu, kdo otestuje třeba pomocí nějakého nástroje na live CD funkčnost hardwaru, případně vymění, co je potřeba (zdroj, paměti, disk...) a následně znova nainstaluje Windows.

Jen tak pro pořádek, nouzový režim jsi zkoušel?