Pc problem

Dobrý deň, potreboval by som pomôcť s menším problémom. Hral som Gta V a zamrzol mi windows tak, že mi hodilo čiernu obrazovku a nedalo sa nic robit po 5 min cakania som Pc vypol manualne pri nasledujucom boote sa mi pri nacitavani zobrazovali jemne zelene ciarky okolo windows loga a potom mi zobrazilo ponuku či chcem Start windows normally alebo safe mode .Windows normally nejde ,nacita ciernu obrazovku a neda sa nic ovladat ,safe mode ide iba strasne pixelovane a na rozlusenu 800x600 a hrozne pomaly a neviem kde mam problem .

Odpovědi na otázku

Nabootuj live linux - tak zjistíš jestlis to upekl nebo ne. Pokud poběží, můžeš pokračovat opravou, obnovou nebo reinstalací Win.A pokud nepoběží >> servis, případně popelnice.

Taky pocitam se smazenou grafikou.Neslo by sem napsat, co to je za stroj?

Grafika And r9 270 2gb

Je to r9 270x a v safe móde mam zelené pásiky

Jestli budou zelene pruhy i v biosu, tak uz je z ni s jistotou smazenka, bohuzel.