PC pro bratra

Na CZC už jsem hledáním komponent strávil hodně času, ale pořád nevím, jestli tam dát intel nebo AMD, jestli stačí 4 GB nebo by to chtělo 8 GB RAM...takže bych byl rád kdyby jste mi tu udělali nějaké návrhy na sestavu do 12 000 Kč s nvidií.

Odpovědi na otázku

No já bych každopádně volil Intel.No a ram, podle toho, co tam poběží.PrasatkoPee

K cemu presne ma to PC slouzit?Ten cenovy ramec je jen pro PC nebo pro PC + monitor + prislusenstvi vcetne OS?

http://www.czc.cz/cn1prr25b6gqdbse1tj6cnlqo... Měnit to nebudu, je to spíš pro inspiraci. Pokud chceš nvidii, tak vyměň tu R9 270 za GTX 660:http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-660-ultra-du... Získáš tím o něco méně výkonu (nepatrně, někde to bude naopak lepší) a hry zdarma. Na Intel můžeš s tím rozpočtem zapomenout.Dále je v sestavě OS, bez něj to bude cca za těch 12000,-Bedna stojí za prd, ale za tu cenu si moc vyskakovat nemůžeš (když tam dám dražší, budu muset ušetřit na výkonu).Až nebudou 4GB stačit, dokoupí se druhý stejný modul (1x4GB > 2x4GB).

1.Bude to na hry2.12000 Kč je na bednu a vše v ní (bez OS)3. A ohledně RAM, tak to asi budou zatím stačit 4 GB...aspoň se ušetří cca 900 Kč

PC za 12.000,- Kc - INTELSlusny, ne moc hlucny domaci pocitac pro hry na 19 - 20" LCD.Solidni stroj s prijatelnou hlucnosti a s opravdu VELICE NIZKOU spotrebou. Multimedia a hry na mensich monitorech tento pocitac zvladne naprosto bez problemu. Strih videa, ani jinou vypocetne narocnou praci po nem vsak radeji nechtejte.http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Ano, pri tom sibenicnim limitu se z toho nic lepsiho vymacknout neda. ALE neni to na FullHD hrani a ani s mensim rozlisenim to nebude zadny sum svistu. (V podstate je to to nejlevnejsi, na cem ma smysl soudobe hry vubec poustet).

"2. prosince 2013: DOPORUCENE SESTAVY potrebuji update. Hned az bude cas, ale ne drive, po Novem Roce, se na to vrhnu."Ty sestavy jsou už trochu mimo.