PC při startu zamrzá, s jiným diskem funguje

Dobry den,kdyz zapnu PC,tak mi to cele lagne a nic s tim nejde delat..Kdyz vymenim hd tak to jede,ale ja potrebuji hd ten co se pokazde sekne..Jestli mi muzete poradit co s tim,tak bych byl moc rad,ale kdyz mi reknete,ze se neda nic delat ze uz ho nejde zprovoznit tak to samozrejme pochopim.HD-https://www.czc.cz/western-digital-caviar-se... //Upřesněn titulek.//

Odpovědi na otázku

"Tak to pochop, už je konec"

😖

A co čekáš? HDD je očividně už mrtvý. Vyhoď ho a kup SSD.Pokud chceš mít jistotu, že je K.O., zapni PC s jiným diskem a tento zapoj jen jako 2. disk (aby se z nej nestartovalo). A pak disk otestuj. Myslím, že bude stačit pouhý pohled na SMART údaje.