PC po zapnutí ukáže jenom 1barevný obraz (FX-8350 a RX 570)

Dobrý den mám problém s pc když ho zapnu tak se mi objeví barevna obrazovka tak 2-3 se to děje pak to je v pohodě zapnu hru starší nebo novější tak se děje znova grafika je 570 RX armor MSI starší byla 970 Gaming deska je MSI 970 procesor je AMD-(FX)-8350 Eight-Core počet jader je 8 nevíte co stím nebo už jste se stím potkaly nemohly by jste mi prosím pomoct je už dost sice starý ale nechci ho dát pryč jinak děkuji za odpověd.//Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

No já nevím jak tvůj monitor, ale já používám barevné obrazovky k počítačům už takových 30 let minimálně. Tak nevím, co by se mělo při spuštění hry objevit, než barevná obrazovka Zkus to trochu líp popsat.

On se ptá jen žen a dívek.

PC se sekne a zobrazí barevnou obrazovku a už nic nenaběhne musím ho vypnout ze zdroje aby se zapl a pak to to jde a u hrách to udělá to samy.

zober to do servisu, tam ti povedia, ktore komponenty treba vyhodit do elektroodpadu a ktore mozes dat do noveho pc.

Dle jeho popisu bude na 99% mrtvá grafika... a ten zbytek je na elektroodpad už teď zralej.

Odpad? Má to predsa pod. výkon ako Pentium G7400.

nema. Je to 8jadier vs 2 jadra, celkovy vykon AMD je nizsi o cca 20% a 1jadrovy vykon je nizsi cca o 50%. Len tak btw. to pentium je odpad tiez (do kancelarie ako superlowend, dajme tomu)

V R20 1459 pre Pentium vs. 1298 pre FX - Pentium o 12% nad FXV passmark: 6912 pre Pentium vs. 5971 pre FX - Pentium o 15% nad FXV R23: 3773 pre Pentium vs 3803 pre FX - Pentium asi 0,8% pod FXA BTW, provanie bolo myslené ako irónia.

Tahle nádherná čísla platí jen u aplikací, které dokážou u CPU vytížit všechna jádra na 100%. Ale to většina aplikací nedělá ani omylem. Porovnej si výkon na jádro. To je to, co FX zabíjelo už v době jejich vydání, natož dneska.

Co to znamená "barevnou obrazovku"? Každopádně to máš prostě rozbité. Něco odchází a nejpravděpodobněji grafika.

asi BSOD :)

Ako už niekto písal - nevieš písať, nevieš opísať problém, tak ako ti poradiť? BTW, čo máš z češtiny? Dnes sa už diktáty nepíšu, alebo ak si starší, pred 50 rokmi sa nepísali? Alebo sa už nepoužívajú interpunkčné znamienka?

Nechci být nějak drzý ale já řeším počítač ne co mám ze školy to řeším tam spíše a moje známka z češtiny je moje soukromý…

To, že řešíš počítač jsme tu pochopili. Že z češtiny máš 4-5 je také jasné. Že máš omezenou slovní a žalostnou slovní zásobu a úroveň vyjadřování je nad slunce jasné.Ale pochop, jsi li toho schopen, že nemluvíš jazykem našeho kmene a opravdu netušíme, co nám tady sděluješ o závadě tvého počítače.Zkus někoho v okolí požádat, aby ti zformuloval popis závady. Podle tvého popisu bych musel svůj počítač hodit do popelnice, protože na mě sype jednu barevnou obrazovku za druhou.

Skús si uvedomiť, že aj Tvoj písomný prejav niečo o Tebe hovorí a plus ak nepoužívaš interpunkčné znamienka, dosť zle sa o číta. Potom nie je jasné kde končí 1 veta a kde začína druhá. Aj keď riešiš problém s PC, aj Tvoj prejav ovplyvňuje rady. A plus opísať problém nesúvisí priamo s tým čo si mal z češtiny. Čo si máme predstaviť pod „barevnou obrazovkou”? Aspoň fotky pošli.

Grafika odchází do křemíkového nebe

"je už dost sice starý ale nechci ho dát pryč"si ho nechej jako tzv. lapač prachu

OTKto to má čítať? Jedna dlhá veta, bez čiarok, na tvojom mieste - najskôr by si sa mal naučiť PÍSAŤ!!!

To vůbec není OT. Jak píše nahoře Pozitron: On se ptá jen žen a dívek.

Co se teď řeší buď moje čeština nebo pc já bych raději řekl pc…

Češtin hnusný, informace o HW nic moc. Na tohle kašlat a hotovo. Počkej na nějakou ženu opačného pohlaví.

Bohužel jediné jisté z toho dotazu je skutečně to, že ta čeština je fakt špatná.Z popisu není jasné co je za problém a jak se projevuje. Něco z toho možná vytušit jde. Ale jestli je to opravdu to co se můžeme domnívat není jisté.Vyzkoušej to po sobě přečist a pokus se na to kouknout jako člověk co neví co se u tebe děje.

Pro všechny který mě nepochopily a řeší mojí češtinu ano máte pravdu jsem uplně blbý ale kdyby aspon na této stránce šlo zařídit foto ale nevím bohužel tak k*rva nechci být sprostý ale já chtěl pomoct aspon jednu radu ale ne že tady mě všichni budou kritizovat,ano je tam málo potřebných věcích ale já to sám neumím tak jsem se obrátil na tuhle stránku.

Tak informaci jsi dostal, pravděpodobně odchází grafická karta. Víc se nedá takto na dálku uhodnout.

Fotky nahraj na napr. ctrlv.cz a sem daj odkaz.

"ale já to sám neumím tak jsem se obrátil na tuhle stránku"Tady radu dostaneš (možná už si ji dostal) ale musíš ji i provést. Ale pozor tady ti fakt nikdo nebude psát "polopatický" návod typu: "Klikni sem, todle překopíruj, teď todle nainstaluj. atd."Rada je servis a nebo kamarád který PC problematice rozumí a je ochotný se na to podívat tzv. za pivo.

To, že máte tragickou češtinu je jedna věc. Druhá je, že ve druhé třídě obecné školy nám učitelka natloukla do hlavy tuto slavnou větu: "Věta je vyslovená nebo napsaná myšlenka.", z čehož celkem plyne, že váš psaný projev je odrazem vašich myšlenkových pochodů, které jsou stejně tragické jako již zmíněná čeština.

Tak nevím myslel jsem si že tahle stránka bude normální ale jak jde vidět tady lidi hledají jen samé špatné chyby já raději půjdu někam jinam a budu sám hledat jinak děkuji všem co mi aspon něco napsali k pc.

A co myslíš, že ti řeknou jinde? Několik lidí ti napsalo, že odchází nejspíš grafická karta. Nevím, co čekáš jinde jiného.

Ano ale půlka z těchto lidí mě vyhrotila...jinak jsem sám napsal že děkuji za radu.

Pre istotu môžeš poslať foto. A nikto Ťa „nevyhrotil”. Skôr si nás Ty vyviedol z miery, lebo také texty sa čítajú dosť ťažko (a predstavuje sa čo asi sa Ti stalo).

Fakt sa radí zle ak niekto nevie pomenovať ani svoj problém (ak ide o BSoD, tak ten jav je tu s nami takmer 27 rokov, tak ho pozná snáď každý, kto má PC) a ešte neoddeľuje myšlienky. Ale v 1. rade je nutné pomenovať problém tak, aby sme vedeli čo sa v Tvojom PC deje. Alebo si mohol sem dať odkazy na fotky. Nikdy si fotku do cloudu neposielal a nedával druhej strane odkaz?

Předpokládám, že jiný kabel a jiný monitor jsi vyzkoušel?

Ano zkoušel

V tom případě na 99% grafika.

RX 570 v zátěži dost topí, takže se bez dostatečného větrání dřív nebo později upeče. Je třeba mít větrák vepředu skříně i vzadu, aby byl ve skříni průvan. Ale pokud už se ti upekla, tak s tím už teď nic nenaděláš.