Pc po zapnutí na chvíli zamrzne

Dobrý den, když zapnu PC, tak cca po 10 sekundách naběhnutí do windowsu pc tak 3-4 sekundy zamrzne a potom zase se odsekne a vše funguje. Teploty jsou OK. Nevíte čím to je ? Systém mám na ssd disku. Dělá to i po zapnutí s režimu spánku. DěkujiI5 4460gtx 107016 gb ddr 3 ramIntel h81120 gb SSD + HDD

Odpovědi na otázku

Jestli ti to moc vadi, skus https://bitsum.com/

Tak moc mně to nevadí, ale mám strach že nějáky komponent je vadný (dokuď je to v záruce) Není to Hadware problém ?

Nemáš plný SSD?

Ne, 50 gb je volných

nikdo nevíte ?

Zkus to s odpojeným HDD. O jaké SSD se jedná? Dělá to i když vypneš OS se zmáčknutým levým Shiftem?

Možností je mraky, podívej se, jestli ti nevystřelí disková fronta, popis by tomu odpovídal... (i když je os na ssd, při startu si šáhne na pevnej a to ho kousne, viděl sem to v praxi mnohokrát..)