PC po výměně ram nenaběhne.

Dobrý den, mám Asus Impact (nevím přesný model) už toho moc aktuálního nezvládal tak sem chtěl navýšit paměť ram z 512 mb na 1,5gb přidáním 1gb ze starého pc co mám jenže monitor potom ukozoval no signal tak sem ho dal do původního stavu a zapnul a zase obraz nenaběhnul proto se ptám jestly si někdo s tímhle nevěděl rady. Předem díky za odpověd.

Odpovědi na otázku

Tipnul bych, že změnou modulů jsi zničil řadič pamětí na (předpokládám velice staré) desce. To se u starých desek občas stane. Ještě zkontroluj, jestli jsou původní paměti zapojeny přesně tak, jak byly předtím.

Díky za odpověd nevíte jak by jse dalo poznat jestly jsou sloty fakt rozbité či ne?

Najděte si doma přesnej model desky a stáhněte si k ní manuál. A v tom manálu si najděte reset BIOSu. Po restu bych tam dal původní RAM a nastartoval. Pokud OK, vyndal bych původní a dal tam ten novej modul. Pokud OK, zkusil bych oba najednou. Na webu výrobce (nebo v manuálu) by taky mohla bejt kompatibilita RAM - 1 vs 2 rank, kombinace velikostí modulů apod.