PC obraz se po načtení nezobrazí jak má.

ZdravímMám problém s pc, počítač jel v poho ale a jeden den po spuštění už nenaběhl jak má (viz foto níže), bios naběhne načítací obrazovka win taky. A potom toto.Dělá to na grafickou kartu i na grafický čip integrovaný na desce. Když zkouším měnit ramky (jenom ty co byly v PC, vypojit jednu nebo druhou, tak některé čáry mění barvy) Ale jinak zůstává obraz stejný. Nevíte čím by to mohlo být? Deska?Děkuji.https://imgur.com/a/gCAm5

Odpovědi na otázku

V prvom rade - skús kábel. Potom, ak nepomôže, skús iný monitor (alebo over svoj u iného PC), až potom prichádza na rad grafika a matičná doska.

Právě že monitor je ok. Kabel jsem párkrát zapoji vypojil. Jede normálně normálně nabíhá bios je ok, načítání win se zobrazuje jak má po načtení je vidět jenom toto. Je to tv a když na to monitoru zapnu tv vše běží. I z pc vše jede. Až po naběhnutí pc je to takovéto.