PC občas blbe.

Dobrý den, mám problém s PC že se občas zapne potom co ho vypnu. Někdy se taky stane že se chová jak felicie v zimě, nechce nastartovat :D Prostě slyším jak se roztáčí větráky tak 2s a potom pauza a potom znova. Tento problém se stane ale zřídka. Každopádně pc jsem dostal od kamaráda který ten problém měl taky prý od doby co se mu spálila grafická karta.. Ono se nebylo čemu divit, měl tam nějaký no name nekvalitní zdroj, vyměnil jsem si ho za Seasonic. Mám celkem strach že bude v háji něco na základní desce, právě díky tomu jak došlo ke spálení grafické karty tak dle mého došlo k poškození něčeho na základní desce. Myslíte že i přes to jak se PC chová lze pc nadále používat ? Nebo riskuju ztrátu zbytku komponentů. Díky

Odpovědi na otázku

Normálně ho používej, dokud neklekne.Většinou po zničení zdroje, odejde do cca 3měsíců základní deska nebo taky ne.Nic se nestane, až nepude zapnout tak vyměníš základní desku.--Nebo kup novou základní desku.

Dík moc.

Musel by vyměnit základní desku za stejnou nebo se stejným čipsetem.Jinak je nutno instalovat nové ovladače k příslušnému čipsetu.