» Poradna » Windows (a jiné OS)

PC se restartuje, hlásí "Operating system wasn't found"

Mám několik problemu.Ze začátku jsem ten problem neřešil, ale už mě to *sra.lo*Hrál jsem třeba hru nebo koukal na video a najednou se sekl počítač. Vždy jsem musel restartovat PC.Před týdnem se vyskytla chyba-->nějaký error press ctrl+alt+delete to restart.Tak jsem odpojil a zapojil kabel od harddisku.Fungovalo to, ale pak po 5 minutach najednou whea uncorrect error či co. Nechápu proč.Tak jsem vyčistil disk a chtěl jsem úplně přeinstalovat PC, tak jsem tam po 3 hodinach měl asi kolem 15% a vratim se tam a najednou vidim: operating system wasnt found. Try disconnecting any drives that dont contain an operating system press ctrl+alt+delete to restart. (Mám Windows 10) už fakt nevim co dělat. Prosim o rady.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

ta hraška znamena toto Nebyl nalezen operační systém. Zkuste odpojit veškeré disky, které neobsahují operační systém, stiskněte Ctrl + Alt + Delete pro restart

já umim anglicky, a nevim co s tim je, ale dík za překlad :D :D

Vadné clusery na disku. Reklamuj ho nebo kup novy

Dobře a vyplatí se jít do servisu? aby mi tam koupili nový nebo je lepší koupit sám? (levnější varianta?) a kolik to tak stojí? :D