PC nestartuje.

Ahoj, pokusil jsem se po roce ozivit stary PC. Vycistil jsem ho, prepastoval. Dva dny fungoval v pohode, pak ho pres noc nechal bezet kvuli aktualizacim. Ted po zapnuti nepipne, nezobrazi se ani POST, vetracky se toci, mechanika sviti, disk vibruje. Zkusil jsem vyndat baterku, odpojil jsem grafiku, disk, ale stale nenabiha. Kdyz vypojim ramky, po startu pipne. Kdyz je zapojim, zas nenabiha a nepipa. Procesor q6600, deska G31T-m2, rmaky kingstone, disk pata seagate. Nevite co s tim? Mam podezreni na desku (ale nemam moznost odskouzet). Diky za reakce

Odpovědi na otázku

Když nemáte možnost ozkoušet, tak toho moc nespravíte. :) Když jsem si montoval kompl, tak jsem nedocvakl RAMky a taky to bylo cely mrtvy. Takže bych poradil - zkuste doma vyhrabat staré (a funkční) RAMky, HDD a podobně, vyměnit to a ozkoušet alespoň toto. A pokud nemáte na záměnu ani to, ba ani kamaráda co by Vám půjčil svůj starý notebook na rozebrání, otestování, opětovné sestavení a (doufejme ) vrácení mu notebooku v původním stavu, tak asi jedině servis - ale to nemá většinou ekonomický smysl.

Nestartuje, slabá baterka, ucpané trysky, zanesený filter paliva.