PC nestartuje

Dobrý den,mám menší problém s desktop pc(je to už starší kousek). Po zmáčknutí power buttonu nereaguje. Nic se nestane... Na předním panelu jsou dve diody. Jedna svítí stále zeleně. Takže hádám, že zdroj by měl být vpořádku. Základní deska je MSI K8N SLI. Možná se jedná o poruchu powerbuttonu/kabelů, avšak na základní desce jsem nenašel button na start pc. Co teď?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Asi šla do kytek. Piny pro start najdeš v manuálu, http://www.msi.com/service/download/manual-4... ale vidím to černě.

Ok. Piny jsem našel. Co teď s nimy?

jemně spoj šroubovákem, nebo něčím abys sepnul kontakty. Tím se dosáhne stejného výsledku jako, když zapínáš čudlíkem.

Spojeno šroubovákem a žádný efekt. Znamená to tedy, že odešla základní deska?

no chtělo by to přeměřit zdroj , potom si pohrát s paměťma ( pokud máš víc než jednu tak nechat jen jednu , potom vyskoušet paměti samostatně všech paměťových slotech) a pod ,ale to už je práce pro skušenějšího

Mulltimetr? na přeměření zdroje nemám. PAměti jsem vyzkoušel a nic.

Podařilo se mi vypůjčit si jiný zdroj (slabší 300W oproti původnímu 350w) a po zapojení druhého zdroje pořád stejný výsledek. Bude to tedy nejspíš základní deska?

bohužel asi deska

Děkuju za pomoc.

Musím nesouhlasit ne sepnot a držet (tak to pro neznalé vyplívá ) , ale na cca 1 sekundu spojit a rozpojit ,protože to není čudlík ani vypínač ale tlačítko které dokud se drží tak jím protéká proud ,ale po puštění jak se děje na PC se jen zmáčkne a pustí.Kdysi to byl vypínač ,ale určitě není tolik lidí na poradně , která tuto dobu prožila (většina tazatélů je odkojena už novějšíma "PC")