PC nereaguje, nic nejde, sotva reset pomůže.

Zdarec borci, hele mám problém s PC, který vlastním již druhým rokem a jde o to, že když zapnu hru, vlastně ani to nemusím, ale častější je to při hraní, se mi jednoduše sekne obraz a nic nejde, občas jde zvuk tipoval jsem si že jde o DVI kábel jenže problém po výměně stále zůstal. Takže problém je grafika? - GeForce GTX 980 Ti. Jinak si tento problém nedokáži vyvětlit bo jsem přes týden pryč, hraji jen o víkendech a aby se hned posrala grafika? nechápu.. děkuji všem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Může to být tisíc věcí... Teploty, nebo třeba mrtvej Win. Nedá se to takhle říct (navíc jsi neudal hw, sw.. kromě té 980ti nic víc..)Jinak pokud jde odpověď na dotaz - dle mě to není gpu (můj odhad jsou mrtvé win)

Předej počítač někomu, kdo umí provést diagnostiku pomocí vhodných nástrojů z bootovacího CD/flash disku, popřípadě na jiný disk na zkoušku nahodí čerstvou instalaci Windows.

Mrtvej win? s tím nesouhlasím, jo pravda dodal jsem málo info.. tak něco tu sesmolím - 16gb ram ,i7-6700K ,1tb hdd + ssd... telpoty taky nesouhlas .. přeci když sotva zapnu PC a minutu nta to se to sekne a nic se neděje .. ale ano asi to bude chtít někoho kdo tomu více rozumí, aby se na to přišel podívat. Jiank děkuji velice.

Jakou používáte verzi Windows 10? Mně například na nejnovější 1903 nefunguje grafika vůbec a zapne se pouze černá obrazovka s myší.