» Poradna » Mobily

Pc nereaguje na USB

Dobrý den, koupil jsem si Samsung Galaxy S4 a chtěl bych ho propojit pomocí USB k Pc, ale problém je v tom že Pc nereaguje. Mám stažené i Kies , ale stále nic.Zkoušel jsem to asi na 3 jiných Pc a všude to fungovalo normálně, vše naběhlo a mobil se propojil úplně v pohodě. Jinak USB by mělo být v pořádku, protože naběhne Flashka i stará Nokia :Dprosím pomoc už nevím co s tím. díky

Odpovědi na otázku

Trochu málo informací, asi za to může to konkrétní PC, pravděpodobně ten konkrétní OS, či stav toho OS.