PC Nenačte - ventilatory hučí,černá obrazovka

Ahoj, mám takový problém s mým PC.Včera co jsem ho vysával, tak jsem odpojil 2 ventilátory.Bohužel omylem mi vyskočily, i drátky na PWR button, Restart,Diody.Všechno jsem zapojil zpět až na + - diody, od power tlačítka.Je možné. že mi vyskočily i jiné káblíky omylem.A od té doby, když zapnu PC tak monitor píše "není signál".zkoušel jsem jiný monitor i jiný vga kabel.Taky jsem zkoušel vymeěnit baterku v PC, marně.Už jsem z toho zoufálý, mám staré PcGrafika:Nvidia GeForce 6600Cpu:Amd 3200+ 2.01 ghzZákladní deska asus a8n-e

Odpovědi na otázku

a drátky jsou dané zpět správně?

Vsetko nepotrebne z dosky poodpajaj a vyskusaj to zapnut iba nejakym srobovakom na kontakty poweru. Je mozne, ze si sa niekde pri zapajani kablov pomylil.

Neuvěřitelné zase:1. Vše vypnout, otevřít bednu.2. Vysavač, zúžená trubice, ofukovátko Hama / Dörr a další.3. Vyfukovat = vysavač zachytí co je třeba. (deska, CPU, RAM, grafika, disky, zdroj, bedna)4. Co není třeba neodpojovat komponenty to nerady = vůle, žádné viklání.5. Zkontrolovat, zavřít bednu, kabeláž, nahodit zdroj, start.

Takže jsem to celé rozebral, pořádně povysával a zase opatrné složil dohromady.Ale to stejné pořád :(

Tak v tvém případě je to jasné: Máš v rukách nasr.né a neměl bys hrabat na počítač, všechno skončí katastrofou... Ale teď vážně (předchozí věta měla být vtip): Ona to bude nejspíš nějaká blbůstka, nějaký uvolněný/přehozený kablík, nebo něco podobného. Přijít na to ale může někdo, kdo ten počítač má před očima, takhle na dálku se lze trefit jen (velkou) náhodou a co se k tomu dalo říct již bylo řečeno. Nezbude, než povolat někoho s nějakými zkušenostmi, aby to spravil na místě.